תחפושות לפורים

בפורים ישנם מנהגים גדולים רבים, כולל לבישת תחפושת. תלבושות פורים מסורתיות כוללות תלבושות היסטוריות מדרום מזרח אירופה ועד מצרים. בין אם אתם מדבקה לתחפושת הפורים המסורתית ובין אם אתם רוצים שילדיכם יבחרו בעצמם, יש לנו רעיונות לתחפושת ליל פורים המתאימים לכל המשפחה.

רכישה או השכרה של תחפושות מוכנות מראש עשויות להיות יקרות

כך שבמקום להיות מרוצה מהתלבושת של השנה שעברה, שקול להכין לבד. אל תהסס לשתף את רעיונות התחפושת שלך בנושא משפחה בתגובות למטה, ואשמח לראות את התמונות שלך. אל תשכח לעשות לייק לדף הפייסבוק שלנו כדי לראות עוד רעיונות לחג, סרטוני לייב וטיפים לתחפושות.

עם תחפושת פורים ייחודית שגורמת לכל התלבושות האחרות להיראות כמו בדיחה

תמשוך את כל העיניים. פורים מזמין אתכם ללכת לבית הכנסת, להאזין למגילת מגילת אסתר ולהרשים את הרבני בתחפושת הרב הנוצצת והיפה שלך. תחפושת הרב היא אחת התלבושות האהובות עלי לפורים לבני נוער.

ישנן דרכים רבות לעצב את התחפושת הזו, אבל אתה יכול להשתמש באנטישיית בעלי חיים אופנתית של קירוגמי, להשתמש בכפות רגל לבנות או PJs, להדביק קישוטי בואה מריבו (ניתן להשיג בחנויות יצירה) ולהשתמש בסווטשירט לבן כבסיס לתחפושת .

גיבורת העל

היא התחפושת הפורימית הפופולרית ביותר לילדים המשתתפים בפורים, אך הרעיון הוא להנות ולצחוק. עולמות גיבורי על פופולריים גם לתחפושות נערים, תחפושות מקצועיות, תחפושות לבעלי חיים ורעיונות תחפושות נהדרים אחרים לפורים. יש לנו תחפושות לפורים למבוגרים ולילדים, ותוכלו למצוא קבוצות תלבושות תואמות שעושות רעש של ממש, נראות דומות ומתנגשות בצורה מרהיבה.

אנו יודעים בוודאות שמגילת אסתר והתלמוד לעולם אינם מזכירים תלבושות פורים. התלבשות בתחפושת או במסכה לא מוזכרת במגילת אסתר. בזמן שאנחנו מתחפשים לחגיגות פורים, יש לציין כי אסתר לובשת יותר מדי בגדים באחד מסיפוריה של מגילה.

אנשים רואים בפורים פסטיבל קטן ונחמד עם כמה מסכות וכמה חמאנטשן

אבל הם רואים בו גם הזדמנות להיות יצירתיים ולתת לאנשים את ההזדמנות להתהדר בלבוש התחפושת הכי מצחיקה ויפה של פורים. בחדר. בואו נודה בזה, התחפושת לפורים היא תחרות, ואין שום דרך להפסיד למישהו בתחפושת T-Rex מגניבה.

יונה אופנדן אוהבת את פורים ותלבושת הנושא שלה ממלאת את משפחתה בשמחה

ג'יימי ומשפחתו מתחפשים לרצי מרתון ומסתכלים על התחפושת שלהם בנושא המשפחה האחרונה. זה לא תמיד המקרה אצל סנדלרים, אבל דבורה אהבה את התלבושת המשפחתית הזו והנערה שלה מצאה דרך להשפיע על הבחירה בעצמה.

עם תלבושות יצירות השחמט שלהם

משפחת נוימן מעלה נושא משותף לבעלי נימות רוחניות. עם הסיסמה "כדים ומלכות פוטנציאליות", הם מתייחסים לכללי השחמט ותפקידה של המלכה אסתר בסיפור פורים כמשכון בתוכנית האב של אלוקים להפוך למלכה ולהציל את אומה. סיפור פורים קלאסי על הנסיכה הרעה והמלכה אפטר-רוזנבאום מאחד כמה דמויות של דיסני לנושא קסום.

תוכן עניינים

עוד באתר:

כיצד לערוך סרט בת מצווה

פוסט זה בבלוג מציע הדרכה מקיפה כיצד לערוך סרט בת מצווה, אבן דרך משמעותית בחייה של ילדה יהודייה. ממיון ראשוני של הצילומים ועד להפקת וידאו

לקריאה »
דילוג לתוכן