הזזת ספרינקלרים

מי שאי פעם תהה כמה זמן הדשא שלהם יושקה בממטרה מתנדנדת או בממטרה כלשהי, אינו לבד. כל מערכת השקיה שונה, ולא תמיד קל להבין כמה מים לשפוך. לדעת איך להפעיל את הממטרות שלך כמה זמן חשוב כמו לגלות כמה מים הם מפיצים, אבל אם אתה תוהה אי פעם, אתה לא לבד!

אם מערכת המתזים שלך ממוקמת באזור סוער

מומלץ שרוב הספרינקלרים בקוטר 45 '(הם קרובים יותר לראש שלך מאשר לראש עצמו) יהיו בקוטר של כ 45' . רוחות מעל 10 קמ"ש ממש מרגיזות את התבנית והריסוס נזרק. לכן, יש למקם מפזר נע או טרקטור מעל מפזר קונבנציונאלי, מכיוון שהוא אינו דורש שום מאמץ להקמתו. המרחק שעוברים המים דרך הספרינקלר עוזר לקבוע איזו מערכת ספרינקלרים מתאימה ביותר לדשא שלך וכמה אתה צריך לכסות אותה לחלוטין.

אם יש לכם את הממטרות הטובות ביותר בשוק

אינכם צריכים להפעיל את מערכת המתזים שלכם במשך שעות ולבזבז משאבי מים יקרי ערך. אני מקווה שדו"ח נסיעות זה היה אינפורמטיבי ויכול לעזור לך להחליט אם לקנות מדריך טיולים ספציפי שמתאים לך או לא.

אם אתם מחפשים מתזים פשוטים לשימוש

יש לנו את הממטרות הטובות ביותר כאן. אם אתה זקוק לממטרה המחוברת לצינור המכסה שטח גדול, זו בחירה טובה, אך אם אתה יכול להגדיר דפוס קטן בהרבה, זה נהדר לילדים לשחק איתו בקיץ. בסך הכל, אלה כמה מתזים מתנדנדים טובים שאני רואה, והם טובים גם עבור מדשאות קטנות. לאלו מכם שיש להם פיזור שיושב גבוה על הדשא ויש לו השפעה קלאסית על הראש, אז זו יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

אתה צריך להיות מרוצה גם ממערכת מתזים לנסיעות שהיא עמידה ולא מונעת ממך לבזבז כסף על הספרינקלרים שלך בתדירות שאתה זקוק לה. אם אתה לא אוהב להזיז ספרינקלס רגיל אחת לכמה דקות, אז פיזור הליכה הוא הבחירה המושלמת עבורך.
למידע מורחב בתחום של הזזת ספרינקלרים יש לבקר ב- rrr-fire.co.il

אם אתם מחפשים מערכת ספרינקלרים שתוכננה באופן ייחודי

הספרינקלרים הטובים ביותר הם אלה שבולטים משאר הקהל. שקוע בתכונות של רגולטור הנסיעות Orbit 58322 ומה שבאמת הופך אותו לבחירה טובה עבור הבית או העסק שלך. יש הרבה יותר מזה, אבל בואו נגיע לפרטים שהופכים את מערכת השקיית הנסיעות אורביט 5 8322 כל כך טובה בשבילכם.

הראש הקבוע של הממטר נמצא טכנית על הקרקע

אז אתה צריך לחפור עמוק כדי לראות איך אתה יכול לחבר אותו למערכת ההשקיה שלך. ישנן דרכים רבות ושונות לחבר מתזים לצינור גינה, חלקן מסווגות כאן. יש גננים שממליצים ליצור מסלול לצמתים להשקיה וצינורות, מכיוון שחלק מהמבנים העל פשוט נתקעים ולא יכולים לנוע.

מערכות השקיה רבות קבורות באדמה

כדי לתמוך במתקנים הסניטריים, בעוד שמערכות השקיה מעל הקרקע נפוצות גם כן. זו פחות בעיה בממרחים מתנדנדים, אך יש מפיצים הנודדים מרחיקים עד כדי כך שהם משקיפים על אזורים במדשאה או בגינה שצריך להרטיב או פשוט לרעות. ספרינקלרים ומערכות השקיה בכלל יכולים להיתקע ולהיסתם על ידי חיתוך דשא. המאמץ הגדול ביותר שתזדקק לו יכול להיות להעביר ספרינקלרים ניידים מאזור אחד בחצר לאזור אחר. אם אתה מוכן לשחק את התפקיד של ספרינקלר אנושי על ידי העברת ספרינקלרים על פני הדשא, כדאי שתשקול להתקין מערכת ספרינקלרים מעל הקרקע. הדגמים של ימינו מחברים צינורות גינה כך שלא תצטרכו לשים צינור מעל ספרינקלר טרקטור שנע לכיוון הנכון. רוב העבודה שלך נעשית עם הצינור, לא עם מערכת ניידת ואפילו לא בידיים שלך, והיא קלה להתקנה.

אם יש לך מכשולים בגינה שלך או באדמה משופעת, מערכת מתזים גבוהה עשויה להיות מתאימה יותר. מדשאות נמוכות ושטוחות זקוקות פחות למים, אלא אם כן יש לכם מכשול בגינה או אם האדמה משופעת (כמו במקרים מסוימים).

אם אתה מפעיל מתז במשך 15 דקות

המים יכסו את כל הדשא, אך לא מספיקים כדי לגרום נזק. במיוחד עם ספרינקלרים נייחים, הקפד לבדוק את הספרינקלרים שלך כל כמה דקות כדי לוודא שהם משקים את הדשא באופן שווה. פעם אחת או יותר, המים מממטרה יחידה אמורים להרטיב את כל הממטרות משני הצדדים. הפעל מתזים אוטומטיים בשעה קבועה בכל יום למשך פרק זמן מוגדר כדי להבטיח שהדשא שלך יקבל את כמות המים הנכונה לאורך כל היום.

תוכן עניינים

עוד באתר:

כיצד לערוך סרט בת מצווה

פוסט זה בבלוג מציע הדרכה מקיפה כיצד לערוך סרט בת מצווה, אבן דרך משמעותית בחייה של ילדה יהודייה. ממיון ראשוני של הצילומים ועד להפקת וידאו

לקריאה »
דילוג לתוכן