איך תוכלי להעניק לעור הפנים שלך מראה זוהר וצעיר יותר?

הנה איך נשים בשנות ה -60 לחייהן יכולות להשיג עור בריא ולהרגיש טוב יותר עם עצמן וגופן. ישנם מספר סודות לעור מזדקן שיכולים להוריד את פניך שנים, אך להלן כמה טיפים וטריקים כיצד אישה בשנות ה -60 לחייה יכולה לא רק להשיג עור בריא יותר, אלא גם להרגיש טוב.

אם תמיד תהיתם כיצד להשיג עור קורן, תרופות טבעיות לעור בריא וזוהר עשויות להיות התשובה.

שלב את הטיפים האלה

כדי להתחיל את המסע שלך לעור צעיר ומראה וללמוד אילו שמנים אתריים לטיפול בעור יכולים להשתמש בצורה הטובה ביותר בשגרת טיפוח העור הייחודית שלך. השתמש בשמני פנים כאשר העור שלך לפחות שומני: אם יש לך עור יבש, מרחי כמה טיפות כחלק ממשטר האיפור בבוקר. לאחר מריחת קרם הלחות או הטונר בלילה, יש לעסות אותו בעור ולהשתמש בו כסרום זוהר בלילה. הוסף שמן אתרי להשגת אפקט לחות לוקס שמשלים את עור הפנים שלך, או השתמש בשמן פנים כשאתה באמצע היום.

עסו שמן שקדים בעורכם כחלק ממשטר האיפור בבוקר לעור זוהר וצעיר. עסו אותו באמצע היום כקרם לחות או טונר בלילה כדי להיראות צעיר יותר.

בסך הכל

מומלץ לעדכן את טיפוח העור שלך כך שתמיד יהיו לך את המוצרים המתאימים לעור שלך. יועץ יופי יכול בדרך כלל לומר לך את סוג העור ולהמליץ על מוצרים מתאימים. שימוש עקבי במוצרים המומלצים לעיל עלול לגרום לעור צעיר יותר למראה, אך תצטרך קרם לחות אם יש לך עור שמן. אם אתם מחפשים את המוצרים הטובים ביותר ומשתמשים בהם בצורה נכונה, יתכן שתבחינו בשינוי בעור במהלך טיפוח העור. תן לעצמך קצת זמן לעבוד על זה, וכדאי שתבחין בשינויים בעורך עד סוף השנה, אם לא מוקדם יותר. למרבה המזל, תרופות ביתיות יכולות לעזור נגד מגושמות העור, ואם תעבור לשגרה, העור ייראה צעיר יותר לזמן מה. העור שלך מרגיש רענן ונקי, והכי חשוב, מגיב טוב יותר לתהליכי ההזדקנות שלך מבעבר. WH התחברה עם צוות אמנים, אסתטיקאים ורופאי עור שהסכימו לחלוק את הטיפים שלהם ליצירת עור זוהר.

אין תשובה אחת

גודל – התאמה – הכל כי כל עור שונה ואתה רוצה לבחור את מוצרי הקמטים והטיפוח העוריים המתאימים ביותר לעור שלך. אך ראשית עליכם לדעת את היסודות: ראשית עליכם לחפש רכיבים חשובים בקוסמטיקה העוזרים לגרום לעורכם להראות זוהר וצעיר. אתה צריך להבין איך לשכוח את הזוהר היפה הזה, לא משנה איזה סוג עור יש לך. מרכיבים אלה משפרים את זוהר העור על ידי יצירת עור אחיד וברור יותר בכל מריחת סרום. כמו מיץ ירוק על הפנים, השימוש במסכת פנים מזדקנת בשגרה השבועית שלכם יביא לגוון שנראה צעיר וזוהר יותר ממוצרי הטיפוח הרגילים שלכם.

לפני שניכנס לשאלה כיצד ניתן לקבל עור זוהר

חשוב להבין שהוא צריך להיות אחיד ואיך העור שלך יכול להיראות כך. כדי להשיג פילינג קורן, חובה למצוא מוצרים עדינים שמסירים תאי עור מתים ונשארים לחים. שמעתי שכולם טובים יותר מכולם עבור עור טל בדרכם שלהם וזה נכון, פילינג קבוע הוא המפתח לעור זוהר. פילינג חשוב, אך כדי להשיג זאת עליכם להישאר לחים, מכיוון שרבים מהיצואנים הללו חשים מעט עור מחוספס בסביבות 50%.
למידע בתחום של איך תוכלי להעניק לעור הפנים שלך מראה זוהר וצעיר יותר? וסרום פנים טבעי מומלץ לבדוק ב- rosamix.co.il

השימוש בקרם לחות גדול אינו מעניין לקבל עור קורן ובריא, אך השימוש חשוב לא פחות. הנקודה העיקרית של טונר היא להחיות את העור ולהכין את הפנים לפני מריחת קרם לחות או איפור.

זה לא רק על הפנים שאתה צריך לדאוג להזדקנות, אלא גם לעור שלך, שהוא חשוב לא פחות משאר גופך. החל אותו מדי יום על הצוואר והפנים ותראה זוהר צעיר יותר, וזה רק על הפנים.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות כדי להיראות צעיר ומגוון הוא ללבוש קרם הגנה כל יום, במיוחד על הפנים והצוואר וחלקים אחרים בגופך.

שתיית מים

היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על עורך צעיר וזוהר. מסיכת פנים פעם או פעמיים בחודש עוזרת להגביר את תכולת הלחות ולהעניק לעור את הזוהר הצעיר עליו אתם חולמים. לטפל בעצמך בפנים זה לא רק דרך נחמדה ליהנות מהזמן, אלא גם יכול לעזור לך לשמור על עור זוהר, בריא וצעיר יותר. הוא מקדם עור קורן, מאיר עור עמום, מפחית קמטים וקמטוטים עדינים ואף יכול לסייע בהשגת עור צעיר ומראה עור צעיר ומבריק.

תוכן עניינים

עוד באתר:

כיצד לערוך סרט בת מצווה

פוסט זה בבלוג מציע הדרכה מקיפה כיצד לערוך סרט בת מצווה, אבן דרך משמעותית בחייה של ילדה יהודייה. ממיון ראשוני של הצילומים ועד להפקת וידאו

לקריאה »
דילוג לתוכן