איך משפרים מהירות של אתר אינטרנט

אם האתר שלך משתמש ב- HTML, JavaScript, גליונות סגנון, תמונות או סרטונים, CDN היא דרך מצוינת להגדיל את מהירות האתר שלך. אחסון קבצי מדיה ברשת אספקת תוכן היא אחת הדרכים הטובות ביותר להאיץ את האתר שלך, לחסוך עד 60% מרוחב הפס ולחצות את מספר הבקשות שהאתר שלך צריך לבקש. באמצעות CDN, תוכל לחסוך רוחב פס רב ולשפר את זמני הטעינה ואת מהירות האתר.

בכל פעם שמבקר טוען אתר אינטרנט

קובצי תמונת אינטרנט, CSS ו- Java נטענים, מה שלוקח הרבה זמן טעינה. קבצי תמונות גדולים מאטים את מהירות דף הנחיתה ומשאירים את המבקרים מתוסכלים. לאופטימיזציה של קבצי המדיה באתר שלך יש פוטנציאל לשפר את מהירות הדף וזה קל, כך שזו השקעה טובה של הזמן שלך.

שמירת דפדפן מאפשרת לאחסן רכיבים של אתר אינטרנט בדפדפן שלך כך שבפעם הבאה שתבקר בדף הדפדפן שלך יטען את הדף מבלי לשלוח בקשת HTTP לשרת עבור כל רכיב בדף

זה חל גם על גרסאות משתמש של אתרי האינטרנט שלך, המאוחסנים במטמון הדפדפן כדי להאיץ את האתר שלך כאשר משתמשים מבקרים באתר שלך.

טעינה אסינכרונית מאפשרת טעינת מספר קבצים בו זמנית

מה שמאיץ את ביצועי הדף. השימושיות של אתר אינטרנט היא זמן הטעינה של האתר, והתגובה לבקשות משתמשים יכולה להשפיע על נאמנות הלקוח. תכונות אתר כגון מחוונים, קרוסלות, סרטוני רקע, תמונות גדולות, רקעים ומרקמים מגבירים את העניין ומגדילים את מהירות העמוד.

עכשיו שאתה יודע את החשיבות של מהירות הדף וכיצד לבדוק את ביצועי הדפים שלך

הגיע הזמן לעבוד על שיפור מדדי מפתח אלה. ישנם הרבה גורמים המשפיעים על משך הזמן שדורשים טעינת דפים באתר שלך וישנם צעדים רבים ושונים שתוכל לנקוט כדי לשפר את מהירותך ולשפר את חווית המשתמש. למידע נוסף על מהירות העמוד בערך בבלוג שלנו אודות מדדי הביצועים המרכזיים של האתר שיכולים לעזור לייעל את האתר שלך ולשפר את חווית המשתמש.

זמני טעינת דפים מהירים מציעים יתרונות רציניים בכל הנוגע לשיפור ביצועי האתר

כולל צפייה מוגברת בדפים, שיעורי המרות גבוהים יותר והכנסות גבוהות יותר. על פי מחקר של Strangeloop הכולל אמזון, גוגל ואתרים גדולים אחרים, עיכוב של שנייה בטעינת דפים גורם לאובדן של 7% בהמרות, 11% פחות צפיות בדף וירידה של 16% יותר בשביעות רצון הלקוחות. למרות שישנן מספר סיבות מדוע אתרים נטענים לאט, אך מסיבה כלשהי, אציג היום כמה טיפים וטכניקות שימושיות להעלאת הביצועים והמהירות של האתר שלך ולהבטחת חווית משתמש חלקה.

המונח "מהירות דף" מתייחס לזמן שלוקח לאתר או לתוכן מדיה להוריד משרת אירוח אתרים לפני שהוא נצפה ודורש על ידי דפדפן אינטרנט

המכונה גם "מרווח המוות של פערים", זמן הטעינה הצפוי של דפים הוא כרגע כשתי שניות, אך זמן הטעינה הממוצע של דפים גדל ויורד עקב הזנחת טקטיקות אופטימיזציה של אתרים והחלטות עסקיות.
עבור עוד מידע אודות מכללת נס מומלץ לגשת לאתר ness-college.co.il
כדי לשמוע עוד פרטים נוספים בתחום של ביזאפ מומלץ לגשת לאתר bizzapp.co.il

אתרים רבים מזניחים יוזמות ממושכות שיכולות לסייע בשיפור מהירות העמוד הכוללת ואיכות האתר

כגון תחזוקה שוטפת של אתרים וביקורות אבטחה. לתוספי ייעול ביצועים, סקריפטים בצד השרת ואופטימיזציות סופיות יש השפעה מינימלית עד בלתי מורגשת על מהירות העמוד או זמן הטעינה.

על ידי הסרת תוספים מיותרים תוכל להגדיל את זמן הטעינה של האתר שלך ואת מהירות האתר שלך. כבר דנתי ביתרונות של הוספת מטמון דפדפן, אך יש תוסף שני שניתן להשתמש בו עם וורדפרס, ולמי שרוצה לשפר את מהירות הדף, קל להתקין תוספים.

בנוסף לשימוש ב- CDN לשמירת הדפים שלך

תוכל גם להשתמש בתוספים כדי לייעל את התמונות שלך, להעביר טעינת סקריפט ולמזער את קבצי האתר שלך. לדוגמה, בדף זה, התוספים WP Rocket ו- WP Total Cache מועילים שניהם לשיפור מהירות האתר ושניהם אופציות מצוינות. הפעלת מטמון תשפר את מהירות האתר שלך ותספק חווית משתמש מתגמלת יותר למבקרים באתר שלך.
עבור מידע בתחום של איך משפרים מהירות של אתר אינטרנט ובראל לייף מומלץ לבדוק ב- barellife.co.il

דוחות מהירות הדף מציגים את מהירות האתר שלך לאורך זמן

מה שיכול לסייע בזיהוי מגמות וזמנים מדויקים בהם האתר שלך נתקל בבעיות, מה שמקל על זיהוי שורש הבעיה. בסיכום זמן הטעינה והביצועים של הדף (גודל העמוד, מספר הבקשות וכיצד הוא נערם לדפי בדיקה אחרים), אתה רואה גם רשימת הצעות לשיפור ביצועי הדפים שלך. זה נותן לך מבט על המהירות והבריאות של אתרי האינטרנט שלך, ומעקב לאורך זמן הוא דרך קלה לעקוב אחר שיפור והפסדי ביצועים.

עם הגרסה החינמית

תוכל לבדוק את זמני הטעינה של שבעה שרתים במיקומים שונים ברחבי העולם ולבחון שבעה מצבים שונים של בקשות דפדפן וקבצים. ציונים והצעות נפרדים לגרסאות שולחן העבודה והניידים של האתר שלך מספקות לך נקודת מוצא מוצקה להערכת מהירות האתרים שלך ומספקות אמצעים קונקרטיים שאתה יכול לנקוט כדי לשפר את מהירות הטעינה של הדפים שלך. מודל היפותטי של אופטימיזציה למהירות אתרים לוקח בחשבון KPI של אתר אינטרנט (כולל מהירות דף, זמן טעינה, היענות לאתר ובקשות משתמשים), עם תכונות כגון ביטחון אתרים, אינטראקטיביות ורלוונטיות מידע כתת -משנה של שימושיות האתר למשתמשי קצה.
למידע מורחב אודות איך משפרים מהירות של אתר אינטרנט וכמו שפורסם באתר מי לא כאן יש לגשת לאתר milokan360.co.il

תוכן עניינים

עוד באתר:

כיצד לערוך סרט בת מצווה

פוסט זה בבלוג מציע הדרכה מקיפה כיצד לערוך סרט בת מצווה, אבן דרך משמעותית בחייה של ילדה יהודייה. ממיון ראשוני של הצילומים ועד להפקת וידאו

לקריאה »
דילוג לתוכן